Hawaiské Ostrovy 

Obecně

Podrobně

Hawaiské Ostrovy

Hawai Dovolená

Na dovolenou na Hawai? Výborná volba! Hawaiské ostrovy mají jedinečnou přírodu, služby na vysoké úrovni, krásné hotely, restaurace s místími specialitami a jsou pro komfortní dovolenou dostatečně rozvinuté, ale stále si zachovávají svůj exotický ráz.

ostrov Maui, Kapalua bay

ostrov Maui, Kapalua bay

Přd samotným odletem je nutno rozhodnout se, jaký z Hawaiských ostrovů zvolíme. Jako největší a nejrozvinuťější se nabízí ostrov Havaj. Jeho menší alternativou může být třetí největší ostrov Maui. Oba dva jsou dokonale připraveny na své návštěvníky a každý má svojí jedinečnou atmosféru a nabízí jedinečné zážitky.

První, co nás po příletu ohromí je příroda na Hawai. K návštěvě se nabízejí překrásné, více než 140 metrů vysoké Akakské vodopády, Národní vulkanický park nebo i případně pláže s černým pískem. Vše je zasazeno do nedotčené exotické krajiny. Naprosto dokonalé místo pro odpočinkovou dovolenou.

Hawai ovšem nevyužívá jen své přírody. Během dovolené se pro volný čas a zábavu nabízí více aktivit, než kolik je možné vůbec využít. Namátkou nezapomenutelné potápění v čistém moři, plavání přímo mezi dovádějícími delfíny nebo i surfování v obrovských vlnách. Případně jsou možné výlety mezi kávové farmy, na nejvyšší horu nebo i dokonce horolezectví.

Pro bližší seznámení se s Hawai výborně poslouží fotografie Hawaiských ostrovů případně i okouzlující videa z Hawaiských ostrovů.

Fotografie

Havajské ostrovy - ostrov Maui - surfování

ostrov Maui, Hookipa Beach

Havajské ostrovy - ostrov Maui - pláž

ostrov Maui, Kapalua bay

Havajské ostrovy - ostrov Havaj - pláž

ostrov Havaj, Punaluu Beach Park

Havajské ostrovy - ostrov Havaj - tanečnice

ostrov Havaj, tanečnice

Havajské ostrovy - ostrov Havaj - Waianapanapa Park

ostrov Havaj, Waianapanapa Park

HawaiskeOstrovy.cz - Hawaiské Ostrovy Dovolená
2009 - 2023