Hawaiské Ostrovy 

Obecně

Podrobně

Hawaiské Ostrovy

Ostrov Maui Dovolená

Ostrov Maui je třetím největším ostrovem Hawaiských ostrovů. Přestože není největší, nabízí všechny služby a přírodní podmínky, jako dva větší ostrovy - ostrov Havaj a ostrov Oahu.

ostrov Maui, Kapalua bay

ostrov Maui, Kapalua bay

Jednoduchou dostupnost na ostrov Maui obstarává hlavní letiště Kahului Airport. K dispozici jsou i menší letiště Kapalua Airport a Hana Airport. Letecky se na ostrov Oahu s hlavním městem Honolulu dopravíme za méně než 30 minut.

Ostrov Maui se vyrovná dvoum větším ostrovům nejen kvalitou poskytovaných služeb, ale i nabízenými typy ubytování. K dispozici jsou luxusní resorty, plně zařízené hotely a soukromé apartmány.

Hlavní turistická sezóna se soustředí do letního období Hawaiských ostrovů. Neboli do období mezi dubnem a listopadem. Běžné teploty se pohybují mezi 24°C až 29°C. Zimní období se od letního příliš neliší, pouze lehce poklesnou teploty.

Při pobytu na tak exotickém ostrově se jistě každý návštěvník bude chtít pokochat místní překrásnou přírodou. K dopravě po ostrově Maui slouží kyvadlová doprava, turistické autobusy, taxi nebo i veřejná doprava.

Celý ostrov Maui je plně vybaven a nabízí všechny nutné služby pro příjemnou dovolenou. Na ostrově je nemocnice, spousta možností k ubytování, letiště, restaurace a nepřeberné množství barů.

Fotografie

Havajské ostrovy - ostrov Maui - surfování

ostrov Maui, Hookipa Beach

Havajské ostrovy - ostrov Maui - pláž

ostrov Maui, Kapalua bay

Havajské ostrovy - ostrov Havaj - pláž

ostrov Havaj, Punaluu Beach Park

Havajské ostrovy - ostrov Havaj - tanečnice

ostrov Havaj, tanečnice

Havajské ostrovy - ostrov Havaj - Waianapanapa Park

ostrov Havaj, Waianapanapa Park

HawaiskeOstrovy.cz - Hawaiské Ostrovy Dovolená
2009 - 2023